O nas

FL Fresh Lures to ukraińska marka profesjonalnych przynęt wędkarskich, stworzona przez doświadczonych wędkarzy, wielokrotnych zwycięzców zawodów wędkarskich.

Pasja do wędkarstwa spinningowego połączona z doświadczeniem pozwoliła stworzyć przynęty tak skuteczne, że są to jedne z najczęściej używanych przez zawodników przynęt na zawodach spinningowych na całym świecie. Niejednokrotnie pozwoliły sięgnąć po tytuły mistrzowskie.

Całość produkcji odbywa się w specjalnie do tego celu wybudowanej fabryce wraz z laboratorium na Ukrainie. Tam również powstają nowe wzory, drobiazgowo testowane przed wdrożeniem do produkcji.

 

 

Głównym założeniem firmy jest tworzenie przynęt, które działają tak wydajnie, jak to możliwe w różnych warunkach, niezależnie od tego, czy jest to dzika rzeka, jezioro czy staw sportowy. W rezultacie udało się opracować arsenał przynęt, których elastyczność silikonu odpowiada preferencjom ryb, a także nie pozostawi je obojętnymi na przynętę. Różnorodność kształtów i szeroka paleta kolorów pozwolą Ci złapać zarówno aktywne, jak i pasywne ryby. W naszym arsenale znajdziesz przynęty silikonowe – na letnie upały, na mokrą i zimną jesień lub wiosenną odwilż. Nie zapomnieliśmy również o okresie zimowym.

Tym, co wyróżnia przynęty FL Fresh Lures są zmodyfikowane atraktory, które zapewniają trwały zapach i powodują, że silikonowa przynęta jest bardzo atrakcyjna dla ryb.

Ryby kochają nasze przynęty! Zarówno wybredne pstrągi, głowacice, węgorze, klenie, jak również okonie, szczupaki i sandacze.

Odwiedź nasz kanał na Youtube

Co wyróżnia nasze produkty?

Masz pytania?

Napisz do nas! Chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji.

    Scroll to Top